Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha megtudnáto...

Ti mit tennétek, ha megtudnátok, hogy rejtett kamera van a szoliba?

Figyelt kérdés
nemrég láttam egy cikket a kétoldalú tükrökről és ott le volt írva, hogy lehet őket kiszúrni, na hát gondoltam egyet és megnéztem a szoliba a tükröt ami masszívan a falra rögzítve, és nem sima tükör... ez már biztos, nem szeretnék cirkuszolni, szerintem úgyis csak biztonsági célokra használják egyébként nem hiszem h nézegetik, csak ha vmi történik a géppel. Ti mit tennétek a helyemben? (nem akarom h bezárják ezt a szolit mer szeretem)

2013. dec. 27. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Semmit. Nem érdekelne.
2013. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy biztonsági célokra? nem szoktak rongálni akik szoliznak és előre kell fizetni mit lopnának ?papírtörlőt vagy szoli fertőtlenítőt? szerintem hülyeség ha van is amit én kizártnak tartok az biztos nem biztonságból
2013. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a szolárium gépet esetleg véletlenül is meglehet rongálni nem csak direktbe, de nem ez a lényeg hanem az h most szoljak nekik? és mégis mit mondjak
2013. dec. 27. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
de miből gondolod h nem sima tükör? én nem szólnék csak nem mennék többet oda
2013. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az ujjadat ha oda teszed egy normál tükörhöz rés marad közötte az üveg miatt nem ér hozzá úgy látod... na hát a kétoldalú tükörnél olyan mintha megérintenéd az ujjad ott nincs rés, de itt egy kép:

[link]

2013. dec. 27. 14:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne legyél már naiv! Ha tényleg az, NINCS AZ A biztonsági ok, ami megmagyarázná a használatát!

Ha véletlenül is történne valami a géppel, bőven elég lenne, ha két vendég között értesülnének róla. Nem kell ahhoz kukkolni!

Egyébként nem hiszem, hogy kétoldalú tükörre leltél volna, ugyanis még mindig olcsóbb egy kamerát álcázva feltenni, mint egy külön kukkulólyukat gyártani a tükör mögé.


Amúgy mit tennék? Utána járnék a dolognak, s ha igaz, feljelenteném őket és nem is mennék oda többé.

(De ez nem fenyeget, óvom a bőrömet, nem öregítem szoláriummal)

2013. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
figyelj én megnéztem több tükröt és egyiknél sem láttam olyat mint annál a tükörnél, vagyis pont olyan ahogy leírták a neten... másrészt egy lyukat vájni a falba mégis mitől olyan drága? szerintem sokkal észrevehetetlenebb, mert egy normál rejtett kamerát sokkal egyszerűbb észrevenni, vagyis rizikósabb.
2013. dec. 27. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is ismertem, én szerintem csinálnék valamit, néha meg szoktam nézni itt-ott :D Olyat is olvastam, hogy ha lekapcsolod a villanyt (ablaktalan szoba) és a "tükör" másik oldalán ég a lámpa, akkor teljesen át fog ütni az árnyék, fény, minden.

De nincs joguk a tudtod nélkül kukkolni.

2013. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!