Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez nagyon rossz? Nem tudok...

Ez nagyon rossz? Nem tudok mit csinálni:/

Figyelt kérdés

8.-os vagyok 165 cm-vel és 46 kg-al. Régebben nagyon vékony voltam, és most kezdtem vére hízni. Az alakom nőiesebb lett, és többen mondták, hogy egy év alatt (az arcom is és az alkatom is mennyivel szebb lett)

De valahogy még mindig azért vékonyabb vagyok a többi lánynál az osztályban, Nem olyan feltűnő, de egyszerűen nem tudok hízni (Anyum is ilyen alkatú)

Ez meg fog változni? Később előnyös is lesz, hogy nem tudok elhízni, vagy azért híznom kéne valahogy?


2013. dec. 29. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván van előnye is,de a 46kg tényleg kevés
2013. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg elég vékony lehetsz, de ha nem tudsz ellene tenni, akkor ez van. Kezdj el sportolni, növessz izmot, akkor kicsit "vastagabb" leszel.

Amúgy anyukám régen vékony alkat volt, bármennyit evett, semennyit nem hízott. Bezzeg én ezt nem örököltem tőle... :D Aztán miután szült, közbe, és utána már búcsút inthetett a vékony alakjának. Most sem dagadt, nem arra célzok, csak már nem olyan vékony, mint régen.

2013. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manó *-* válasza:
Ne a súlyoddal,hanem az alakoddal foglalkozz! Én is 8.-os vagyok, 164 cm, és 46 kiló..a testsúlyindex alapján kórosan sovány vagyok, de hiába vagyok "könnyű", ha a combom rezeg a hájtól....:DDD
2013. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!