Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szemöldök...

Szerintetek melyik szemöldök a szebb?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



vagy ez szebb?

[link]


2014. jan. 1. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi szemöldöke és ott is a 2. kép
2014. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon arcfüggő. Eleve pl. albának többféle formájú is volt. Van amelyiken képen szép, de volt ahol már túl vastagnak tartom.

Ha csak önmagában nézem, talán Barbié szebb.

2014. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy miért kérdezed?
2014. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért mert olyan a szemöldököm mint Barbié, de Albának a szemöldöke is tetszik.
2014. jan. 1. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a második a legjobb, de tényleg arctól függ, hogy kinek melyik áll jobban.
2014. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2.
2014. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal ugye tisztában vagyunk, hogy a modellek nem szed(het)ik a szemöldöküket? Barbi első képén nincs kiszedve, a másodikon igen.

Albának pedig szerintem túl egyenes, és szerintem neki sem áll túl jól, de tényleg arcfüggű, de inkább az ívesebbek a jobban, tényleg a második a legelőnyösebb sokmindenkinek szerintem..:)

2014. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Palvin Barbara szemöldöke átlagos, mint ő maga, illik hozzá.

Jessica Albához illik az a szemöldök, és szebb is, mert ívesebb, de azon a képen (amit csatoltál), egyáltalán nem tetszik.

2014. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!