Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb dezodor?

Melyik a legjobb dezodor?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és sajnos elég izzados.Eddig már elég sok dezodor kipróbáltam de egyik sem vált be.

Ti milyet használtok?


2009. nov. 28. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dove golyósok jók, de pl. meglepően jó a Fa rice dry- ból az összes.

Mondjuk nem vagyok ijesztően izzadós, így nem tudom mennyire vállnának be, ha nagyon izzadnék.


Egy barátnőm nagyon izzad, tavasszal használ a hónaljára ecsetelőt, 3-4 hónapig utána tök normális az izzadás... nyár végére múlik el a hatás, de ugye akkor már nincs is izzadós szezon.

Patikában érdeklődj, nem drága és tényleg jó.

2009. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tsá, nekem Garnier Minerals van, golyóst és sprayt is használok és most jó :D (és én is izzadós vagyok)
2009. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a rexona bevált
2009. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem ez mindig egyéntől függ.Nekem pl a dove golyósok nem jönnek be ,a sprayket nem szeretem.nekem a rexona stiftjei nagyon nagyon jók ,de van ismerősöm ,akinek attól viszket a bőre.
2009. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szia! én rózsaszín adidas action 3-t használok, spray-set és egész jól bevált. de mondjuk én is elég izzadós vagyok és eddig én se találtam olyat,ami tökéletesen hatott volna.
2009. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2009. nov. 29. 17:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon durván izzadós vagyok, a Herbaházban kapható NeuDeo (kb. 350 Ft) nagyon bevált, de nem találtam mostanában :( Bejött a Vichy is, de az sajnos elég drága, és az Exodor, attól meg egy kicsit tartok.. Jelenleg Garnier stift + spray kombót használom, de csak a kék (invisiclear) vált be. Egyébként az tapasztaltam, hogy váltogatni kell: pl. elhasználsz egy Rexonát, veszel egy Secretet. Ha az elfogyott, áttérsz a Garnierre stb.. Akkor hatásos mind. (Nekem a Dove nagyon nem vált be. Sőt, az izzadtsággal összekeveredve szétmarta az összes pólómat :S)
2009. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát igen,a dove-val az a gáz,hogy megfogja a pólódat,de csak mikor fölhúzod.én a shift-et használom és bevált.de jó a rexona is.
2009. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mondjuk nekem a Dove azért volt jó, mert vmiért piros volt a hónaljam meg hámlott, és a stifttől elmúlt
2009. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!