Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kezdő műkörmös vagyok még,...

Kezdő műkörmös vagyok még, nem tudok a saját körömre zselét rakni, mert lepattan, pedig zsírtalanítok és vízelvonót is rakok rá! Tippeset és épített zseléset tudok, de ezt nem! Milyen anyagot és milyen sorrendbe használjak? Miért pattan le?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kezdő vagyok. A sorrend ugyan az, de SOAK OFF zselével csináld és a köröm végére is rakj zselét és ne reszeld le.
2009. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és azért pattan le mert amit használsz, gondolom építő zselét az kemény és amikor a köröm neki ütődik valaminek akkor pattog le a vége aztán fokozatosan fellevegősödik és leválik.
2009. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] itt nézz körül. Ezernyi ötlet és jó tanács! :) Amúgy nekem pár éve Kovács Gabi műkörömépítő bajnok úgy tanította, hogy max. félkemény, vagy lágyabb zselével dolgozz, és a köröm alá (ha csak megerősíted, akkor is) sablont rakj, de vigyél arra is kb. fél milliméternyi anyagot, amit a kötés-fixálás után úgy is lereszelsz. Bőrt ne érjen a zselé. Persze megfelelő előkészítés után tedd mindezt. Remélem segítettem! Üdv! :)
2009. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!