Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs sok önbizalmam és...

Nincs sok önbizalmam és szerintem nem vagyok túl szép. Mit tegyek? Mivel szerezhetek önbizalmat?

Figyelt kérdés
néhány ember szerint szép vagyok, néhány szerint nem, én pedig nem tudom, olyan átlagosnak érzem magam. Mivel fiatal vagyok (13) ezért sminkkel sem tudok segíteni a dolgon. Mivel szerezhetek önbizalmat? Esetleg mehet kép privibe véleményadásra.

2014. jan. 2. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

13 vagyok és nekem is az önbizalmammal volt baj, de már helyreállt a helyzet. Ha gondolod küldj képet!

13/L

2014. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
küldd a képet :)) 16/f
2014. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is sokáig küzdöttem ezzel a problémával, de szerencsére sikerült leküzdenem :)

elmondhatom a tapasztalataimat ha szeretnéd és képet is küldhetsz :)

2014. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok ez lemaradt: 14/l
2014. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Küldj ide is képet! Őszinte leszek! :D
2014. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most ez lehet hülyén hangzik, de ez szerintem ebben a korban normális. Most vagy abban a korban, hogy mind külsőre, mind belsőre sokat alakulsz, változol.

Szerintem a lényeg, hogy érezd magad jól, legyél nyitott, mosolygós és vidám. Sokszor az embert ezek a tulajdonságok teszik ragyogóvá mások szemében. :)

A belső kisugárzás nagyon fontos. És csak ezután jön az, hogy például sminkeled-e magad.

2014. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, 14 vagyok. Én is szinte mindig ezt érzem, de a barátaim mindig felvidítanak :D Ne gondolkozz ezen, legyen pozitív a kisugárzásod, mert ezt mások is észre fogják venni, és szépnek fognak találni. :)) Ha gondolod, ide is küldhetsz képet.:D
2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ez a normális, ha van aki szerint szép vagy van aki szerint nem :D még a hírességek sem tetszenek mindenkinek.
2014. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet 14/L
2014. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
küldj nyugodtan :) 13/l
2014. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!