Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl nagynak számít a mellem?

Túl nagynak számít a mellem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és 75/C méretű melltartót hordok.Sokan irigyelnek,de néha úgy érzem,hogy túl nagy.szerintetek hogy álljak hozzá?

2014. jan. 3. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora volt ennyi idősen, s nekem is voltak hasonló gondolatok. Szerintem fogadd el és örülj neki, ha sokan irigykednek akkor nem lehet rossz nem igaz?! Addig örülj neki amíg még lehet ;) :)
2014. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ahhoz képest,hogy csak 14 vagy..mi lesz ha huszonéves leszel? Mekkora lesz? Ha terhes leszel? Nekem spec nem tetszene ha akkora lenne az enyém..de! A lényeg,hogy önmagadnak megfelelj. Biztos csinos vagy. És ha jól érzed így magad, az számít. És ezt adta a természet, úgysem tudsz mit tenni, hát élvezd!
2014. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem TÚL nagy. Talán most úgy érzed, ha az osztálytársaid fejletlenek, de egy 75/C az egy szép, normális méret, nem kicsi, de nem is őrületesen hatalmas. Legyél rá büszke az irigykedőket meg kakáld le. Ja, aki azzal kábít, hogy ő nem is szeretne ekkorát, az hazudik. Csak azért mondja, mert az övé apró, emiatt szorong és azt szeretné, hogy te is rosszul érezd magad. Ez ugyanaz, mint amikor erősen túlsúlyos lányok deszkának csúfolják a karcsúakat, nevetséges irigykedés.
2014. jan. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Kedves utolsó, mi olyan meglepő abban,hogy nem szeretnék kannákat?? 75 b-s vagyok, vékony, és alacsony. Nagyon nem is állna jól a nagyobb mell, mert aránytalan lennék, és az enyéim feszesek,formásak és nem is kicsik hozzám. Szóval nem kell mindig irigységre fogni, ha valami nem tetszik. A kérdezőnek lehet jól áll, nekem nem állna jól. Mellesleg a párom is így szeret, és imádja..ez már elég lenne,ha magamnak nem tetszenék. De nekem így jó.
2014. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4.

miért lennék irigy? jó nekem ugyanennyi idősen (csak) 70/B-s, de nem szeretnék nagyobbat, mivel alacsony vagyok, és én így érzem jól magam, ez áll jól nekem.

2014. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nincs azzal semmi baj

kép nekem is jöhet :)

2014. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó masszív mell, de nem túl nagy.
2014. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!