Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kaphatnék ilyen lakkot?...

Hol kaphatnék ilyen lakkot? Milyen technikával lehet elkészíteni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami teljesen úgy néz ki, hogy ilyen metálos hatású, mintha pl. "vasból" lenne a körmöd....vagy aranyból, ebben a klipben ( http://www.youtube.com/watch?v=WqUQ3PQrQAY ) 1:17-nél lehet jól látni azt hiszem, de volt Lady GaGának egy másik klipje, ahol meg teljesen olyan volt a körme, mintha vasból lenne...a technikára lennék kíváncsi, hogy lehet ezt a hatást elérni...remélem, értitek, mire gondolok és köszi a válaszokat :D
2009. nov. 29. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem volt egy rimmel körömlakkom amivel ha kifestettem a körmöm,tök olyan volt mintha szín eztüst lenne, komolyan sokan meg is kérdezték hogy hogyan csináltam. Viszont azt a lakkot Francia országban vettem és 12 euro volt...itthon nem nagyon láttam még hasonlót se vagyis jobban mondva arany meg ezüst színűt igen..de hiába kentem fel a körmömre a hatása nem olyan volt...az szó szerint úgy nézett ki mintha ezüstből lennének a körmeim
2009. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
avon katalógusból rendeltem pár hónapja szürkét,és rendesen metálos hatású volt.tényleg.volt aranyban is azthiszem,minden esetre a szürke megállta a helyét.ha szerencséd van még kapsz a mostani avonban is...
2009. nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!