Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Remington cs5002 hajvasaló -...

Remington cs5002 hajvasaló - vélemények róla?

Figyelt kérdés
Ilyet készülök venni a rossmanban 4000Ft-ért lesz.Kíváncsi vagyok a véleményekre?
2009. nov. 29. 19:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szia! Nagyon jó hajvasaló! Nekünk is ilyen van, és bevált!:) Szerintem nyugodtan vedd meg, nem fogod megbánni! a Remington amúgyis nagyon jó ! ;)És az ára is! :) 15/L
2009. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ez a típusú olyan, hogy napokig szögegyenes marad a haj tőle? mert akkor én is ilyet veszek. nekem babyliss van
2009. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem tudom meddig marad egyenes a haj tőle,de biztos,hogy jobb ez,mint a mostani VINCHI hajvasalóm...pattog le,de a nagyobb haj,hogy pár óra és oda az egyenesség..

És a remington jó márka,ezt már én is hallottam több helyen:D

köszönöm a válaszokat!

2009. nov. 29. 20:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom, nekem is ilyen van! Hetente kétszer mosom majd vasalom a hajam, és mindig egyenes marad a következő vasalásig!
2009. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!(:

Hát akkor ilyet muszáj vennem,de beteg vagyok most megyek majd orvoshoz...remélem nem ír ki egész hétre,mert akkor apum nem enged le a városba és nem tudom megvenni:(

Pedig nekem ilyen kell(: úgy is megkaptam hétvégén papámtól a 10.000Ft-t,hogy vegyek valamit karácsonyra aminek tényleg örülök.Nos,ennek nagyon örülnék(:

2009. nov. 30. 08:12
 6/16 anonim válasza:
Hát most néztem a SPAR-ba és 11000. ft..:S Karikor 4-5 ezerre levan árazva! Úgyhogy szerintem jobb ha karikor veszed!:) És tényleg egyenes marad a hajad!:) állítható is!:)^^
2009. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
amúgy első voltam!:)
2009. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vedd meg. nagyon jó. nekem is ilyenem van. csak ajánlani tudom. Most csapj le rá, mert később drágább lesz. A fodrészom is remington párti.
2009. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem.. később lesz olcsóbb!:) Karácsonykor!:)
2009. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

tegnap voltunk anyummal a városban,bementünk a rossmanba 4-kor és már nem volt hajvasaló:( Annyira szomorú voltam,pedig nagyon szerettem volna.De aztán felhívtuk este tesómat,mert ő Pesten van egyetem miatt kolis és megvette ma:)

Amúgy lehet,hogy lesz még olcsóbb is,de a mostani VINCHI hajvasalóm 2-3éve mikor kaptam akkor volt 4000körül.Nos ahhoz képest ez sokkal jobb és árban is hasonló.Így is marad 6000Ft-m abból amit papámtól kaptam.

2009. dec. 1. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!