Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 10-ből hányas ez az alak?

Fiúk! 10-ből hányas ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2014. jan. 5. 19:45
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

A 37-esnek és 38-asnak üzenném, hogy szerintem az a beteg, aki a média által oly' mértékig befolyásolható, hogy egy természetellenes külsejű "női" testet tart vonzónak.

Illetve az a lány sem százas, aki ezen felbuzdulva lefogyasztja magát és izmot épít. Erről ennyit!

22/f

2014. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
41-es takarodjál már a baromságaiddal erről az oldalról könyörgöm (o_o)
2014. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
38-as vagyok: őszintén nem tartom szépnek a linkelt lány, amorf, azt hittem, hogy fenékimplantátuma van, annyira fura a teste. De! Ha normális popsija lenne, nem ilyen természetellenesen kiugró, akkor egy szép testű csaj lenne, illetve még így, rendellenesen kiálló seggével is vonzóbb látvány, mint az általad rendszeresen linkelt harisnyás tehenek.
2014. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a beteg aki mindenkire a saját kifordult ideálját akarja ráerőszakolni.

Illetve nem is beteg csak szánalmasan buta.

2014. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
amugy nagyon kiváncsi vagyok,hogy milyen alakból sikerült ezt össze hoznia..hogy milyen alakja volt a nagy segge előtt
2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Aránytalan, túl nagy a fenék.
2014. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
10/9 lehetne nagyobb melle, ha már a segge is az
2014. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de azért írok.

Tökéletes! Húúú de elfogadnám az alakját, de dolgozom az ügyön.

2014. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!