Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Erdélyi vagyok ( először is...

Erdélyi vagyok ( először is bocsi akinek nem tetszik) ismertek valami divatrol, szépségről szolo ujságot, amit gyakran kiadnak?

Figyelt kérdés
pl van az ilyen h: gyertyaláng, vagy akár a nők lapja, csak ami itt kaphato magyarul.. Természetesen inkább ide valosiaktol kérdem..

2014. jan. 5. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elle magazin, Cosmopolitan, Instyle , Joy :) Minden ujsagot lehet itt is kapni, magyarul is .
2014. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor jo :D igazság szerint utána se néztem de mostmár megfogom keresni :D szabad tudnom hol laksz?
2014. jan. 5. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Te melyik megyéböl vagy?
2014. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Cancan nem jo?
2014. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én szilágymegyei vagyok, közel Zilahhoz, te?
2014. jan. 5. 20:22
 6/12 A kérdező kommentje:
hát őszintén a Cancant nem ismerem
2014. jan. 5. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
En Szatmarnemetibol :) Elso valaszolo :P
2014. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Glamour de a Joy szerintem mindenhol kaphato.
2014. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"először is bocsi akinek nem tetszik"

Mi nem kellene hogy tettszen?

2014. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
volt olyan poszt,ahol rámszálltak az ugymondd "románra" mivel hogy itt élünk nem tartom magam románnak, ha ez számit még románul se tudok, s az érettségim se sikerült, amit igenis szégyenlek mert nem könnyű igy itt.. MAGYARNAK tartom magam !! ténleg volt aki nem birta h "mit pofázok én hülye román".. igy irta :p
2014. jan. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!