Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? 10 kg + vagy...

Melyik a jobb? 10 kg + vagy -? (saját képekkel) 16L

Figyelt kérdés

A kérdésre válaszoljatok, ha lehet, és hanyagoljátok a sportolj, kicsi a melled, hájas vagy közhelyeket, mert már igen gyakran hallottam :D

Ja, különben a kérdés RÓLAM szól, és nem általánosságban!


10 kg + :

[link]

[link]


10 kg - :

[link]


Különben 1 ill. 2 évvel ezelőtti képek, szerintem nyilvánvaló, hogy melyik a korábbi.:D Nem szeretném elárulni, hogy most melyikre hasonlítok inkább, vagy, hogy egyáltalán hasonlítok-e valamelyikre, szóval tanácsokat tényleg nem kérek, csak véleményt (hogy melyik volt jobb)!

A 10 kg + képeken nem voltam túl sok/kövér már? A 10 kg - on pedig esetleg túl csontos csípőben? (tudom, hogy a combom ott sem volt kicsi:D)


Utolsó kérdésem az lenne, hogy alkatilag hova sorolnátok? Homokóra, körte, alma, stb?


Köszi szépen a válaszokat, és tényleg ne legyetek túl durvák! :)


(ui. aki felismer, annak megköszönném, ha nem írná le a nevem, maximum privátban írna rám:D)



2014. jan. 6. 20:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Banán/egyenes/vonalzó alkat.


Általában a vékonyabbra teszem a voksom, de a türkiz bikiniben jobban tetszik az alakod.

2014. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Emberek ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval :)

a türkiz bikiniben tényleg nagyon jól nézel ki, és személy szerint nekem mindkét opció megfelel

2014. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a vékonyabb a jobb.

Amúgy kb. fiús alakod van, értem ezt úgy, hogy nincs nagyon derekad, se széles csípőd, a vállad is egyben van a testeddel.

2014. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Őszintén, ezen a banán/vonalzó válaszon meglepődtem, mert szerintem elég nagy csípőm van, igaz, most jobban, de azért már 1-2 éve is így gondoltam, de akkor lehet nincs igazam :D

2014. jan. 6. 20:29
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is az első vagyis a plusz 10 tetszik jobban. Bár én nem látok olyan nagy különbséget a két állapot között, nem gondoltam volna, hogy 10 kg különbség van.
2014. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen a +10 kg. Amin vékonyabb vagy, azon nagyon lapos vagy. Előbbi képen legalább "van mit fogni". A testalkatod az egyenes mint a deszka. Megkérdezhetem hány kiló vagy a képeken?
2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
-10 kg jobb.
2014. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%

A -10 kilóval nagyon szép alakod lett :)

18/F

2014. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is, látom megoszlanak a vélemények.:)


#6 ahol vékonyabb vagyok, ott 54 , ahol pedig kövérebb, ott 62 talán - szóval nincs meg a kerek 10 kg különbség azért, de nagyon a közelében van

2014. jan. 6. 20:47
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
A +10-esen sem vagy egyáltalán kövér! És szerintem egyáltalán nincs fiús alkatod, inkább körte vagy, mivel a derekad vékony, csípőd pedig azért van (nincs egybe a derekaddal). Sztem mind2-n szép az alakod, nem tudok dönteni :) te hogy érezted jobban magad -10-zel vagy +10zel?
2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!