Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magasság miatt miért szólnak...

A magasság miatt miért szólnak be mindig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magas 165cm vagyok ,boxolok, ketrecharcolok , meg még több küzdősportot is csináltam régebben de ezeket már befejeztem.

Tehát nem kell félteni ,és nem is magamat féltem hanam vannak olyanok az osztályomban a gimiben akik mindig ezzel kötekednek szivatnak de még valamikor a tanárok is.Végzős vagyok és eddig 9.-10.osztályban ugye nem voltak nálam sokkal magasabbak de mostmár a 2.legalavsonyabb is 172cm az osztályban, és elég jól tűröm a sértéseket de már másfél éve ezt hallgatom és félek hogy egyszer eldurran az agyam és megverek valakit ,és nem akarnám magam most kirugatni.mit tegyek hogy ne szivassanak ennyire.



2014. jan. 8. 16:12
 1/3 anonim válasza:

A párom 167 cm. Azt szokta mondani, a jóból keveset adnak...

Neki már nem beszólnak, de sokszor belekötnek, mert azt hiszik könnyű préda (befenyegetik). Általában egyszeri szóbeli figyelmeztetés után ad egyet jobbról, egyet balról, nehogy elferdüljön az illető. Onnantól érdekes kuss van. Amíg csak beszólogatnak, találj ki valami frappáns választ. Ha már kötekedésbe megy a dolog, akkor az esetek nagy többségében egy jól irányzott pofon, hamar rendezi a helyzetet. A legtöbb szájkaratés, élesben nyuszi.

2014. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én se tűrtőztetném magam ha nem az iskolában csinálnák ezt , pont ezért nem akarok ütni mert kirúghatnak érte már így is volt egy fegyelmi eljárásom.
2014. jan. 8. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Josh Hutcherson 167 cm és mégis milyen jó pasi.!!Amugy szard le őket.!!!!
2014. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!