Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen alapozót vegyek nagyon...

Milyen alapozót vegyek nagyon zsíros, pattanásos, mitesszeres bőrre?

Figyelt kérdés

Nagyon problémás a bőröm,midnennap ápolom,de mégis folyton fénylik,és piros,ráadásul az orrom tele van rengeteg mitesszerrel.Nem egy szép látvány.Most szeretnék először venni alapozót?Tudnátok vmilyet ajánlani?ami nem folyik le,és kitart 8órán át.az ár nem számít.

Köszi:)


2009. nov. 30. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 15/lány:)
2009. nov. 30. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Csak és kizárólag gyógyalapozókat, pl Vichy, Clinique. A többi felejtős, csak rosszabb lesz tőle, főleg az ilyen pár száz ft-os vacakoktól.
2009. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak nincs teljesen igaza, nekem is olyan alapozó kellett mely 8 órán át tart- amíg suliban vagyok és erre meg is találtam a tökéleteset : Maxfactor Lasting Performance, most volt leértékelve a dmben 3ezer körülre, a legjobb az egészben hogy alig észrevehető, kitűnően fed és mivel szilikont tartalmaz nem fogja össze a ruhád, valamint nem folyik és tömíti el a pólusokat, az ilyen gyógyhatású alapozók között kicsit nehezebb ilyet találni, és bizonyára sokkalta drágább is szerintem jó ez a maxfactor, ha hazaérek lemosom, és a pattanásos bőrömre használok különböző kencéket :)
2009. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy az alapozót kérdezted de pattanásra a legjobb a Clean&clear! onnan tudom hogy voltam kétféle orvosnál a pattanásaimmal,kozmetikushoz is jártam és nem segített semmi,de amióta ezzel kenem alig van!!És azért jó mert nem szárítja ki a bőrt sem:-D
2009. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekm a Clean&Cleartől csak több pattim lett , ugyh nem mindekinek használ
2010. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a clean n cleartől konkrétan pikkelyesen hámlott és kivörösödött a bőröm, borzalom, ha fizetnének se használnám többet.
2010. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!