Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás 15 évesen?

Tetoválás 15 évesen?

Figyelt kérdés
Csuklómra gondoltam egy betűt, a nevem kezdőbetűjét, kb 1-1,5 cm az egész tetkó.
2014. jan. 10. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: 1.Mióta szeretnél tetkót? Mert ha nem rég óta akkor ráérsz még és ha majd később is szeretnél akkor is tudsz még csináltatni. 2. Szüleid megengednék? 3.Miért pont a neved kezdőbetűjét? A tetoválások valamilyen jelentést hordoznak magukkal és nekem ez kicsit olyan egoista üzenetet tükröz. De lehet hogy csak én látom így. Nem akarlak megbántani, csak őszintén válaszoltam. Tényleg ne haragudj!
2014. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
18 év alattiaknak nem csinálhatnak tetoválást, csak szülői beleegyezéssel. És szerintem ne csináltass, túl fiatal vagy még, később lehet megbánnád. Várj még szerintem pár évet, és akkor döntsd el.
2014. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az első válaszolóval...ez kissé egoista, később nagyobb megbánnád..ráadásul rendes szalon ennyi idősen meg se csinálja neked.
2014. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
16 alatt normális tetováló nem vállal el, még szülői beleegyezéssel sem. Nekem az ötlet sem tetszik pedig annyi idős vagyok mint te és én is szeretnék tetoválást, de ez divattetkó lenne nagyon.
2014. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tyű... Ne haragudj, de szerintem megbánnád.

Kezdjük ott, hogy olyan helyen, ahol minőségi, profi munkával szállnál ki a székből, elküldenek jó messzire ilyen életkorral, még akkor is, ha anyuka meg apuka ott áll mögötted. Egy becsületes tetováló még finoman le is akarna beszélni erről az elhamarkodott döntésről.


Nem tudod, mi szeretnél még lenni (vagy de, de ki tudja, hogy alakul, 15 évesen még építész akartam lenni) és néhány munkahely akármilyen szomorú is, de nem tolerálja a tetoválást.

Aztán, a neved kezdőbetűje elég egoista dolog, meg nekem nem esne le, hogy a te neved, azt hinném ,egy nagy szerelmed kezdőbetűjét varrattad magadra, amiről megintcsak megvan a véleményem.


Lesz még jobb ötleted is huszonéves korodra, hidd el. Ha meg még akkor is a neved kezdőbetűjéért eszik a fene, akkor megcsináltatod akkor, nem megy sehová a tetoválószakma. De amit felvarratsz, az egész életedben ott lesz.

2014. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én 16-éves vagyok ,és nekem is van tetoválásom..Régóta szerettem volna most végre megvan ;D Egyáltalán nem bántam meg...ha te a neved kezdőbetűjét szeretnéd ,akkor csináltasd az...Csak jól gondold meg ,mert nem tudod lemosni. :)

2014. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!