Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néznek ki az igazi...

Hogy néznek ki az igazi cicababák?

Figyelt kérdés
Nem a buta plázapi**ákra gondolok.
2014. jan. 11. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
2014. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a nagyon humoros választ. Legalább megmosolyogtattál:)
2014. jan. 11. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Nálam a cicababa és a plázap*csa szinonima.

Kifejtenéd kire gondolsz cicababa jelző alatt?

2014. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kifejtem:)

Cicababa alatt a szépen ízlésesen felöltözött lányokra gondolok. Akikben van valami apróság ami megfog. Persze, sminket is használhat, de nem a 10 kg alapozóra gondolok. Nem kell buta pi*áknak lenniük. Az ilyen aranyos cuki cicás lányokra gondolok. Képet nem találok, ismerősről pedig nem szeretnék küldeni.

2014. jan. 11. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. jan. 11. 17:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Akkor szerintem rá gondolsz:

[link]

[link]

[link]


De viccen kívül, nekem egy igazi "cicás" lány, inkább nő, aki a kötelező munkás uniformisát is egyedivé teszi. Nem a szó legszorosabb értelmében értem. Inkább értem ezt úgy, hogy van egy kisugárzása, egy lemásolhatatlan, utánozhatatlan egyedisége, ami átüt akármilyen ruhát is viseljen. Magabiztos, de nincs elszállva magától, okos, de tudja mikor legyen buta. Nehéz ezt megfogalmazni, de remélem érted.

2014. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. jan. 11. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Cuki megjelenés, rúzs, szempillaspirál, szemhéjpor, szemkontúrceruza. Szép, elegáns, nőies ruhák.
2018. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!