Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csajról?

Figyelt kérdés
És a videóiról? http://www.youtube.com/user/gabifrizurai

2014. jan. 11. 21:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

tudod Kérdező van az a mondás: ami nem tetszik, nem kell nézni.

de te, (mint a nagy átlag) inkább csinálsz egy kifigurázós videót, majd felteszel itt egy kérdést azzal, hogy toborozzál magad mellé olyan embereket, akik hasonló véleményen vannak, mint te- ez az irritáló, illetve szánalmas, mert nincs értelme.

tudod, ha valami nagyon irritál, akkor azzal nem hogy ne foglalkozom, de végképp nem is szánok rá időt, hogy egy kifigurázós videót csináljak azzal kapcsolatban....-szóval annyira ezek szerint nem irritál, hogy ne is foglalkozz vele.

véleményem a lányról: nem az én világom amit képvisel, de attól még nem kezdek lejárató hadjáratba ellene-őt ez érdekli, engem meg más, ennyi.

2014. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Engem is irritál nagyon, nem is néztem végig. Ha nagyon zavar dobsz rá egy disliket, ha megnyugszol tőle és kész, de amúgy ha tényleg nem tetszik, és az sem tetszik, hogy van valamennyi nézettsége, akkor meg se nézd (ahányszor elindítod +1 nézettség neki)

Szóval ami nem tetszik, nem kell nézni! Saját magadtól veszed el az időt :D De ez az állítás nem kimondottan csak rá vonatkozik. Nem értem, hogy valaki miért nézi azt, ami neki nem tetszik. De amúgy én is úgy gondolom, hogy amit láttam videót, és amit csinált benne az a lány, az gáz...és tovább nem is jellemezném.

Nézettséget meg 3féleképpen lehet szerezni:

-Az egyik, hogy jó videókat csinál

-A másik: már annyira szar, hogy úgymond már jó...

-A 3. már annyira irritálja, meg annyira idegesíti az embereket, hogy nézik...(mint pl. te) Ezt a pontot nehéz elmondani, de remélem értitek, mire gondolok pl: valahogy bosszúból is dislikeolják, azzal is min. +1 nézettség :D ; Idegesíti őket, mégis nézik...(már aki :D ) Persze az utóbbi 2 nem hoz akkora nézettséget. (ha végiggondolod magadba, mind3-ra tudsz példát felhozni)

Az ilyennel amúgy csak leégetik magukat az emberek, ilyen videót én biztos nem csinálnék. De lehet, hogy élőben is a lány eléggé irritáló lehet számomra.

2014. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mondjuk nem láttam a videódat, de nem is nagyon érdekel, leszűrtem a lényegét az itteni válaszokból...én is rühellem az ilyen elkényesztetett kislányokat, akik abban látják a jövőt, hogy anyuci megveszi neki havi több10ezerért a smink és egyéb termékeket, hogy aztán mindet egy videóban bemutogassa, aztán adsence-ből kap a nézettség után párezer Ft-ot...de ennél csak az az 1 rosszabb, ha valaki azzal akar népszerű lenni, hogy a más innen-onnan ismert emberek szerintük vicces módon kiparodizálják, kicikizik. ezt bárki meg tudná tenni, én is csinálhatnék akár erről egy videót, akár az ask.fm celebekről is, mert tudom, hogy úgyis olyan dolgokat mondok, amiről sokaknak ugyanez a véleménye, és ezért lesz sok nézőm...de ennyi, nem leszek tőle bölcsebb ember...ez a gabi említésre sem méltó, majd ha ő megveszi a cuccait a saját pénzéből ÉS olyan ötletekkel halmozza el a nézőit, ami tényleg egyediek, és nem az, hogy hát ennek ilyen a színe, és nagyon szép, de amúgy ez a másik féle körömlakk is tök szép, mind2 tetszik...belőle se lesz sose sminkes vagy divattanácsadó, mert gondolom ilyesmi tervei lehetnek későbbiekben.
2014. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!