Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire számít a nők magassága?

Mennyire számít a nők magassága?

Figyelt kérdés

Sajnos elég alacsony vagyok,egész pontosan 157 cm és nagyon nem vagyok kibékülve ezzel. Lehet e egy nő attól még vonzó, hogy kis növésű? Amúgy vékony vagyok és kifejezetten nőiesen öltözködöm, nem tartom magam csúnyának, leginkább a méretemben találok kivetnivalót.

20/N


2014. jan. 12. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Inkább kisebb, mint zsiráf.....
2014. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Én vonzó vagyok a 160 centimmel is. A te nevedben nem nyilatkozhatok... :)

28N

2014. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak 153 cm vagyok, eddig nem érkezett rám panasz. A férfi ismerőseim szeretik az alacsonyabb lányokat :)
2014. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
nem tudom, de az biztos, hogy sohasem szeretném megtudni milyen lehet nem minimum 176 cm-nek lenni.:o
2014. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Előző, nem irigyelek. Félreértés ne essék, nem a magasságod miatt, az egy lényegtelen dolog, hanem mert úgy érzed itt kell bizonygatnod vadidegeneknek, hogy neked jó a magasságod. Egy kicsit több tartást, hisz nő vagy! ;)
2014. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!