Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudja így megcsinálni...

Hogyan tudja így megcsinálni a haját?

Figyelt kérdés

Amúgy én fiú vagyok és ennél azért jóval rövidebb a hajam és így sem sikerül megcsinálnom, mert összeesik vagy fel sem áll, bármit csinálok vele.. :/ Neki meg a kb félméteres haja úgy áll mint a cölöp :o Hogyan fixáljam így be? Amúgy ha esetleg sikerül is kicsit felállítani, akkor is csak olyanra, hogy olyan hegyes és úgy áll mint egy szög és nem ilyen dús és különálló mint neki. Esetleg ha fodrásszal beállíttatnám így és mondanám neki, hogy tanítsa meg akkor sikerülni otthon magamnak, vagy ezt csak fodrász tudja megcsinálni? kép: [link]

16/F



2014. jan. 12. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
privibe küldök egy linket:) tod, amikor mondtak ilyeneket, hogy "óriási és dögös",stb., na annak a linkjét elküldöm, sztem az ilyet tud, én nem próbáltam.
2014. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

www.google.hu/search?q=got2b&espv=210&es_sm=93&source=lnms&sa=X&ei=3eXRUomuG9CAhAfR-YDACg&ved=0CAgQ_AUoAA&biw=1366&bih=652&dpr=1

:$

2014. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem punk ismerősöm volt, és az a 40centis taraját állítgatta fel.:D itt a csaj bőven tupírozta a haját alul, ami meglátszik, rengeteg-rengeteg hajlakkal. erős sejtés hogy a tetejét zselével vagy valami hasonlóval csinálta. egyébként ha bezselézed és megszárítod hajszárítóval, tuti megáll, de ha azt akarod hogy így nézzen ki a hajad és ne úgy, mint akit egy teve pofánnyalt, tupírozzad alul :)
2014. jan. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!