Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi vagy nagy mell? Ki...

Kicsi vagy nagy mell? Ki melyiket szereti? Kinek milyen, és mennyire van vele megelégedve?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem kicsi régen nagyon zavart, de most már egész jól elfogadtam, nem mondom néha szeretném ha picit nagyobb lenne, de mikor meglátom hogy akinek nagy hogy lóg és milyen brutálisan néz ki, akkor hálát adok hogy nekem szép :D
2014. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
viszonylag nagy mellem van. régen nem szerettem, most már mondjuk úgy, hogy megszoktam. nem bánom, hogy ekkora. 18/l
2014. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha választani lehet, akkor inkább nagy.
2014. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagy
2014. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Nekem kicsi van. Rosszabb napjaimon rám tör a kisebbségi komplexus, de egyébként elfogadtam, hogy ez van. A kis mell azért előnyös, mert nem fog annyira lógni, mint a nagy, sportolás közben nem ugrál fel-le, tud az ember hason aludni: )
2014. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a nagy és természetes melleknek voltam mindig is a rajongója!:) A kismellű lányokat sose találtam vonzónak.


F/23

2014. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!