Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiúknak a...

Miért van az hogy a fiúknak a nagymellű, nagyfenekű (más szót nem engedélyezett) agyonsminkelt lányok jönnek be? Miért nem azok akik természetesen szépek és jófejek nem bunkók, lenézőek?

Figyelt kérdés
Most jöhetnek azok hogy nekem igenis ez jön be és ha linkelek lányokat vajon akkor is ezt fogjátok mondani? Miért azok a lányok tetszenek akiknek 300 lájk van a profilképukön? Közben csak agyonsminkelt 3 tonna alapozót használó r i b a n c o k?
2014. jan. 14. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Miért általánosítasz? Ha az életben is ilyen a stílusod, mint ami lejön ebből a kérdésből, akkor nem a külsőd miatt nem kellesz a pasiknak....
2014. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem attól lesznek r*ancok a lányok, mert szép mellük, fenekük van, hanem a viselkedésük miatt, csak a fiúk többségét nem érdekli, hogy hogyan viselkedik a lány, amíg stírölheti a csajt, hogy mást ne mondjak. Így működnek a dolgok. Ha ez nem tetszik neked, akkor így jártál. Tenni annyit tudsz, hogy nem a saját korosztályodból akarsz fiút magadnak, hanem a 2-3-4 évvel idősebbek közül, akik TALÁN már értéklik a belső tulajdonságaidat és a visszafogottabb stílusodat is.


21/F

2014. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen megértelek, hidd el! nem vágom énse hogy miez... a fiúk... ááá nem lehet megérteni őket.
2014. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondom hogy a fiúknak ÁLTALÁBAN a külső számít nem a belső. NEM AZT MONDOM HOGY MINDENKINEK.
2014. jan. 14. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A sok smink szerintem se előnyös, ellenben a hatalmas természetes ciciket imádom! Akkor igazán nőies. A nagy mellek olyan mondjuk úgy elvárás nálam, minthogy ne legyen csúnya az arca.
2014. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!