Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány a szebb? és miért?

Melyik lány a szebb? és miért?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


2014. jan. 16. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyik se szép..:D a 2. lánynak olyan a hasa, mintha császármetszést végeztek volna rajta...
2014. jan. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom csúnya úgy ahogy van..

1. képen a lánynak nincs szépérzéke. bár a kép barnás mintha régi kép lenne, de még így is látni, hogy borzalmas a lány sminkje, és nagyon rondítja.. A túl közeli kép is iszonyat, mert így jóformán csak a nagy orrát látom

2. képen tényleg olyan a lány mintha átesett egy császár metszésen. Bár a kép kicsi, nem sokat látni a lány arcából, annál inkább a ribis pózolásából. Ez a lány úgy ahogy van visszataszító, nem szimpatikus.

3. képen meg egy gyereklány van.. Annyira gyerek, hogy róla nem is igazán tudnák mit mondani..

2014. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
javítok: tudnék
2014. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még a 3. a legszebb..

Az 1.-nek nincs szemöldöke és fura színű a szája, a 2.-nak meg gusztustalan a hasa.

A 3. tényleg nagyon fiatal, de szerintem még mindig ő a legszebb.

2014. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Széptől olyan messze vannak, mint Makó Jeruzsálemtől...

Nem értékelek egyenként, bocsi.

(A "ha te olyan szép vagy, akkor tegyél fel képet" reakciót megelőzve: NEM. Én sem vagyok szép, sőt... xD Csak szerencsére a kérdés nem rólam szól :-P )

2014. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a harmadik kifejezetten tetszik
2014. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretném előre leszögezni, hogy kövérebb vagyok, mint a 2. lány, de ez a kép... ilyen alakhoz ilyen ruhát felvenni és így pózolni... no komment. Az arcából nem látok semmit, de lehet, egy jobban megválasztott ruhában sokkal jobb lenne az összhatás. Így közönséges és előnytelen.

Az első lány sztem arcra nem nagy szám - megpróbáltam smink nélkül elképzelni. Az a rúzs a száján okádék. Senkinek nem áll jól a bőrénél világosabb rúzs, furcsa lesz tőle az arca (és mindenki az olcsó prostikra meg a gettóplázacicákra asszociál róla). Az is fura, hogy nincs szemöldöke (akárhogy nézem, nem látom), lehet, ráférne egy egy fokkal sötétebb szemöldökceruza.

A harmadik csaj sztem teljesen rendben van a korához képest. Tetszik, hogy természetes, hogy nem vág pofákat, hogy nincsen a parton Oscar-gálára beállítva a haja meg fullra kikenve az arca. Az arcára nem mondanám azt külön, hogy húde, de az összkép nagyon jó. A fürdőruha kifejezetten előnyös, fazonban is, színben is, és nem közönséges. Nálam a képek alapján ő a befutó.

2014. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen a 3. tetszik a legjobban, az 1.nek a sminkje elijeszt, a 2.képen semmi sem látszik a lány arcából, , a 3. kicsit fiatal, de pár év és nagyon jó nő lesz belőle:)
2014. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!