Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes, ha egyszer...

Természetes, ha egyszer elégedett vagyok a külsőmmel, máskor pedig abszolút nem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon gyorsan és ok nélkül tud változni az önképem. :(
2009. dec. 2. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ez velemis így van. de főként menzesz idején, amikoris egyetlenegy ruha sem áll jól, a hajam sem úgyáll ahogy kéne, és a sminkben is csak hülyén nézek ki :D
2009. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy szerintem ez nem jó így...pedig én is ilyen vagyok.
2009. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem dettó. Ilyen napokon van hogy háromszor is átöltözök reggel. Viccesen azt szoktam mondani a páromnak, aki vár a konyhában, hogy - nem találtam önmagamat :-)
2009. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira szeretnék mindig (átlagosan) elégedett lenni magammal. Utálom azokat a napokat, amikor csúnyának látom magam. Ez csak egy álom?
2009. dec. 2. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Én abban reménykedem,hogy egyszer majd sikerül azt a külsőt kialakítanom avagy megtartanom,amivel állandósul az elégedettségem magammal szemben.

Pl. a hajamat még nem sikerült eddig olyanra vágatnom amilyet konkrét szeretnék,vagy nincs mindig pénzem szolira, vagy ruhákra, vagy "luxus" szépségápolási termékekre. De talán majd egyszer meglesz mindenem (nem nagy dolgok) amit igénylek és akkor azt gondolom jó lesz... Vagy neked megvan mindened nincs ilyennel anyagi problémád és mégis van ilyen érzésed?

2009. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!