Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik természetesen fekete haj?

Létezik természetesen fekete haj?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, nincs ilyen. Igaz ez?
2009. dec. 3. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szép fekete hajam van.Nincs festetve,semmi.Fekete,és nagyon szép csillogó:)


L/11

2009. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne?Egyik ismerősöm is fekete, ja és majdnem az összes távol keletinek, illetve indiánnak fekete csillogó haja van.
2009. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én még nem láttam olyat. Mármint fekete, de fényben látni hogy az is csak sötétbarna. Ahogy a fekete macskák is sötétbarnák ha jól megnézzük...:D Szerintem nincs fekete.
2009. dec. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont erről szólt a cikk (aminek persze semmi tudományos alapja nem volt), amit olvastam, hogy az, ami feketének tűnik, valójában sötétbarna. Nekem elvig fekete, vagy ezek szerint sötétbarna hajam van... :-) Csak kíváncsi voltam, tudja-e vki biztosra, hogy van-e fekete. Köszi!
2009. dec. 3. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sötét gesztenye barna hajam van,és eddig még sose mondták rá,hogy fekete haj...De megnéztem a kolléganőm haját egészen közelről.Kínai hölgy,és korom fekete a haja...Nem barna,hanem fekete...

Szóval a "kísérletem" szerint létezik fekete haj...

2009. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ázsiaiak, négerek, nekik fekete hajuk van.
2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon sötét a hajam, feketének látszik, de nem az
2009. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!