Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elengedhetetlenek a plusz...

Elengedhetetlenek a plusz kilók 30 felé?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és egyre nehezebben megy a fogyás, súlytartás...64 kg-ról indultam 6 éve, 21 évesen, szépen és hamar lefogytam 57-58 kg-ra, majd még tovább, 23 éves koromra 50-51 kg-ra, életmódváltással, étkezéssel, mozgással. Évek óta SEMMIN nem változtattam, ugyanúgy étkezem, nem eszem cukros, fehér lisztből készült kenyeret, péksütit, tésztát, panírozott, olajban sütött dolgokat. Mozgáson sem változtattam, ugyanazt csinálom 4 éve! Mégis, kb. 1,5 év alatt felkúszott a súlyom újra 60 fölé, és akárhogy küszködöm, egyszerűen nem tudok újra 60 alá menni, max. 59. Ez már a korral jár? Lehet még olyan alakom, mint 21-23 évesen?

Most 167 centi és 59-60 kg vagyok.:(

27N



2014. jan. 21. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Lassan 29 leszek,soha nem figyeltem az etrendemre,hobbi szinten sportolok es 1 grammot sem hizok.Ugyan olyan alakom van mint 19-20 evesen.

27 evesen meg egyaltalan nem vagy idos,az anyagcserenek meg nem kellene lelassulnia ilyenkor,de ez biztosan egyenfuggo is.

2014. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Huszonévesen bármit, bármennyit ehettem, nem híztam. Most a harmincas években már odafigyelek valamennyire, de nem vonok meg semmit sem teljesen magamtól eszem édességet és kenyeret is. Rendszeresen mozgok, hogy feszes maradjak.

Ha ilyen nagy odafigyelés mellett mégis hízol, akkor nem lehet, hogy valamilyen egészségi problémából adódhat ez?

2014. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az amire gondolsz kérdező, az nem 20-on évesen szokott előjönni, hanem inkább 50-60 évesen.
2014. jan. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az 50 kg amúgy is kevés 167 cm-hez, inkább olyan 55-60 közt a jó :D
2014. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor talán van remény, hogy újra vékony legyek...küzdök tovább.
2014. jan. 21. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

#1

-szerintem 1 grammot híztál, csak ezt nem mutatja ki a mérleged

2014. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Genetikafüggő is, azon kívül, hogy 22-24 év után lassul az anyagcsere, meg persze maga a test is változik. 18 évesen aktív sporttal 2-3 kilót 2 hét alatt tartósan lefogytam, ma már biztosan nem menne. Ha rendszeres mozgás mellett, egészséges étrenddel nem tudsz lefogyni, akkor nem valószínű, hogy hosszabb távon nagyobb súlyvesztést tartani tudnál.
2014. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de komolyan, csak egy kérdés, 167 cm-el és 59 kilóval te milyennek látod magad? ha nem vékonynak?


"Hát akkor talán van remény, hogy újra vékony legyek...küzdök tovább."

2014. jan. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ártana elmenni a háziorvosodhoz, és megnézetni a pajzsmirigyedet. Az alulműködés okozhat ilyen tüneteket és ez fiatal nőknél nem ritka.
2014. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!