Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Én szeretnék a jobb fülembe...

K.Reka1998 kérdése:

Én szeretnék a jobb fülembe felülre egy fülbevalót! De nem tudom mennyi kockázattal jár! Vagy hogy mivel jár ez hogy cserélgetem én ott a fülbevalót?

Figyelt kérdés
De mennyire fáj?? Jobban mint máshol?? És nehezebb fülbevalót rakni oda meg sokszor begyullad?? Vagy kockázatos?? Pár tapasztalatra kíváncsi lennék!!

2014. jan. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is mindenképp szúrasd, ne lövesd. Maga a szúrás csak pár mp, kibírható, utána ég egy ideig, de nem vészes. Viszont, mivel porcpiercing, nagyon sokáig gyógyul..nekem már 10 hónapja megvan és még mindig nem teljesen gyógyult, de csak akkor érzékeny, ha nyomkodom:D

Van, akinek hajlamos a gyulladásra, de szerintem, ha rendesen kezeled, csak 1-2 napig lesz begyulladva maximum.

2014. jan. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh értem de én a West Endbe akartam volna megcsináltatni és ott csak lövik!!! A lövés miért nem jó??
2014. jan. 22. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a porcba lövés eltörheti a porcot, nehezebben gyógyul, roncsolja a szöveteket stb. Szúrni sokkal jobb porcba.
2014. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ott szúrják, ha te úgy akarod... amúgy nem lehet vészes
2014. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!