Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne rágjam...

Mit csináljak hogy ne rágjam folyamatosan a körmöm? - Én már nemtudok mit csinálni, mert mindig rágom a körmöm.

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 19:16
 1/9 anonim válasza:
Árulnak ilyen keserű ízű színtelen körömlakkokat, szerintem bármelyik drogériában vehetsz.
2014. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ha csináltatsz géllakkot, hidd el nem fogod rágni.
2014. jan. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én akaraterővel tudtam leállni...

De szerencsére nem volt súlyos...

Viszont ha ideges vagyok azóta is pattogtatom, vagy "simogatom " a fogamaml a körmöm...

Ennyi megmaradt 15 év utánis..

Géllakk hülyeség, azt amikor nem vagyok ideges is rágom...:)


Amúgy keserűmkörömlakk az akaraterővel jött be a bartnőmnél.. Mrt hiába akart leszokni, mindig elfelejtkezett magáról, és már csontig rágta akkro jött rá... Viszont a keserű íz, amikor a szájába vette a kezét akkor figyelmeztette...

Ő szebben leszokott így mint én...(de speciel évek óta nem rágtam le anank elenére, hogy a számba veszem az ujjam)

2014. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 seres zsuzsanna válasza:

Kedves körömrágó!


Azt gondolom, hogy idegesség,szorongás lehet ennek a hátterében. Valami miatt nagyon aggódhatsz.Reflexológust javasolnék aki talpon keresztül gyógyít,valamint Mindenképpen kérd ki ez ügyben pszichológus, természetgyógyógyász vagy művészetterapeuta tanácsait is. Nagyon fontos lehet a relaxáció ( nyugtató zene,jóga,olvasás,ami jólesik,a stresszmentes élet, kedvenc sport, esetleg valamilyen művészeti tevékenység zene, tánc vagy rajz,keresztrejtvényfejtés,társas kapcsolatok, jóbarátok minden ami kikapcsol és jólesik.Az új célok kitűzése is hasznos lehet.

2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ginseng Titusz válasza:
Dugd a körmeidet fáradtolajba, az jó figyelemfelkeltő lesz, ha véletlenül mégis rágni akarod
2014. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le és gondold át, hogy mi az, ami idegesít, mert a körömrágás az egyik leggyakoribb feszültséglevezetés.

Én is sokáig rágtam a körmöm, aztán egyszer egy fiú kezet csókolt és borzasztó égő volt úgy odaadni a kezem... onnantól kezdve a szép körömre hajtottam, viszont a körülötte lévő bőr kapargatása megmaradt, ami akkor jön elő, mikor valami miatt feszült, ideges vagyok. Gyakran nem is tudom, hogy baj van, csak abból veszem észre, hogy már megint kaparászok... ilyenkor utána kell néznem a gondjaimnak.


Neked is ezt ajánlom, hogy az okot próbáld meg megszüntetni!

2014. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha mindíg foglalkozol vlmivel, és nem a számítógép előtt rágod a körmöd, na az segít a leszokásban.
2014. febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is rágom /tam/ a körmöm gyerek korom óta, most 38 vagyok, nő ... és borzasztóan szégyelltem. Műkörmöt csináltattam, nem volt könnyű, annyira picike volt az alap, de sikerült 1 hónap után büszkén nézegettem a saját körmeimet. Sajnos nem jutottam vissza a barátnőmhöz feltöltetni, aki olcsón csinálta, így jelenleg is csutak, de a jövő héten újra kész lesz. Szerintem egy próbát megér. Ha időben feltöltettem volna , akkor most is csuda szép lenne és szerintem ha hónapokig sikerül kibírni, akkor már nem lesz gond később sem.
2014. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én anno a géllakkot is simán rágtam
2014. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!