Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akik avonoznak, szeretitek,...

Akik avonoznak, szeretitek, megvagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
:)
2014. jan. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagyok tanácsadónő, csak kémikus, de az avon tele van kártékony összetevőkkel, figyeld meg a kremmania.hu-n.:) bár ennyi pénzért
2014. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Timi179 ***** válasza:

Igen, én koordinátor vagyok és megvagyok elégedve mindennel, leginkább a termékekkel és a fizetésemmel 3 hetente!!! :-)

Az hogy mi tartalmaz milyen "vegyi anyagokat" hát jó kampányfogás a cégeknek egymás ellen....

Nekem az elmúlt 10 év alatt semmi bajom nem lett a termékektől!

2014. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves I.! :)

Én több éve Avonozok, eddig nem volt problémám vele. Bár az is igaz, hogy alapozót nem mernék onnan rendelni és arckrémet sem szoktam. A körömlakk pocsék, de a többi cuccuk jó, már szinte mindent kipróbáltam.

2014. jan. 27. 20:52
 4/4 anonim válasza:

Avonozok, meg vagyok elégedve a termékekkel. Nem vagyok elfogult az Avonnal szemben, mint sehol máshol, így itt sem veszek alapból túlságosan olcsó termékeket. Az ékszerekkel, kiegészítőkkel (táskák, sálak, stb), planet spa termékcsaláddal, stb. nagyon meg vagyok elégedve.

Te is avonoznál?

2014. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!