Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok ti szeretitek a sportos...

Bmw525 kérdése:

Csajok ti szeretitek a sportos fiukat? és ha igan akkor miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert én is szeretek sportolni.
2014. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem a világom, főleg ha vki nagyon sportosan öltözködik (a melegítő meg sportmez utcára a halálom). Az nem baj, ha sportol vki, és ha elég stílusosan öltözik hozzá, akkor elmegy, bár az elegánsabb stílust jobban szeretem.
2014. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért,mert akkor tutira nem Nyúl Béla az illető. Kifejezetten taszít,ha egy férfi formátlan és csontkollekció.

Ha sportos és van rajta izom,legalább biztonságban érezném magam mellette,bármilyen helyzetben. :)


Arról nem is beszélve,hogy milyen kínos mindkét félnek,ha a srác nem tudja felemelni a csajt... (legalábbis nálam.)

2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%

Gyúrósokra gondolsz? Nem, mert eddig még nem találkoztam olyan sportos/gyúrós pasival, akivel másról lehetett volna beszélni, mint a fehérjeporokról, a Schwarzenegger módszerről, vagy a gyúrás szépségeiről.


Ha csak sportos sportosról van szó, az oké, de emellett nekem ezer más fontosabb dolog van. Pl. szeressen olvasni, tudjunk beszélgetni. Emellett ha sportos, ha nem, ne járjon melegítőben mindenhová, az gusztustalan.

2014. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!