Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Undorító, ha a vastag vádlira...

Undorító, ha a vastag vádlira kissé rászorul a csizma szára?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
igen ezért nem kell hordani hosszuszárú csizmát annak akinek vastag a vádlija.
2014. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az néz ki baromi hülyén ha eláll a csizmaszár. Igenis feszüljön.
2014. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ne feszüljön mert undorító, de az se szép ha lötyög benne az ember lába.
2014. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem undorító. Addig oké amíg nem szorít és kényelmes.

Nekem vékony lábam van, nagyon sokáig kerestem olyat ami nem áll el. És amit végre találtam, az szinte végig tapad.

2014. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nekem éppen hogy jó, ha eggyel nagyobb méretet vettem volna az már nagy lett volna a lábamra. Viszont a vádlim...hát az elég széles, ugyhogy kicsit olyan hatást kelt, mintha odaszoritaná és csak betuszkoltam bele a lábam. De mondom mégegyszer, hogy még akár 2 ujjam is befér. Viszont sok megjegyzést kaptam, hogy csúnya, mint a kötözött sonka...szóval elbizonytalanodtam....meg látom itt is eloszlik a vélemény...de ha már megvettem...egye fene
2014. jan. 27. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem undorító, ha meg még 2 ujjad odafér, kizárt hogy kötözött sonka lenne. Ha kényelmes, ne foglalkozz velük, hordd csak nyugodtan.
2014. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!