Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A széles váll nagyon előnytele...

A széles váll nagyon előnytelen egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem robosztus, izmos vállakra gondolok de nem is husisra. Felsőtestem kimondottan sovány, viszont a csontozatomból adódólag a vállam kiugróan széles, az egész kulccsontom óriási, hiába vagyok vékony alkat. Régebben még tornásztam is, de csak hobbi szinten szóval szerencsére annyira nem izmosodott el. Nektek nagyon hamar feltűnik ha valakinek szélesebb a válla az átlagnál? Mármint így, hogy mellé nem masszív alkat hanem inkább vékonyka. Mert ez engem nagyon zavar és folyton önkéntelenül is próbálom behúzni a vállaimat, de az meg rondít a tartásomon. Annyira szeretnék szépen, egyenesen járni de utálom kihúzni a vállaimat mert attól tartok mindenki azt veszi észre rajtam először. Mellé ráadásul még a fejem sem egy nagy méretű, szóval úgy érzem magam néha mint valami aránytalan fogyatékos hiába mondják sokan hogy szép alakom van. Kb minden 2. lánynak nagyobb feje ezáltal arányosabb alkata van. A vállam meg kétszer olyan szélesnek tűnik ilyen fejmérettel.
2014. febr. 2. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de akkor lehet rendesen véleményezni ha látunk :)
2014. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Fogjátok már fel hogy a sportos,formás lányokat szeretjük,nem a csökötteket..
2014. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg szélesebb,mint a csípőd és a derekad,addig nincs baj :)
2014. febr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez, érdekes, én imádom.
2014. febr. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Önmagában el tudnám viselni úgy-ahogy de szerintetek úgy sem csúnya és aránytalan amit írtam, hogy nincs hozzá lófejem? Nem akarom megsérteni a nagyfejű lányokat igazából kicsit irigy is vagyok rájuk mert egy nagy fej mellett még a szélesebb testrészek sem tűnnek robosztusnak... az én vékony arcomhoz képest meg ez a váll borzalmas.
2014. febr. 3. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!