Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek csunya egy...

Fiuk! Szerintetek csunya egy lany fogszabalyzoval? El csunyitja?

Figyelt kérdés
Es ha igen.akor az jobb ha a fogai csunyak maradnak?
2014. febr. 6. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi hogy lány vagyok és írok, de fogszabályzós vagyok és elég sokan mondták hogy nagyon jól áll stb.stb. szóval szerintem megéri, hidd el a kusza fogak szörnyűek főleg így hogy nézem a régi képeimet áh...
2014. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy bárkinek is jól állna a fogszabályzó, inkább csak kedvesek akartak lenni. De mindenképp megéri hosszútávon.
2014. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:).!
2014. febr. 6. 19:59
 4/10 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo nem kerhetnek a fogszabalyzas eloti kepet a fogaidrol? Es nem irnad le h hany evig kelle neked fennt lennie?
2014. febr. 6. 20:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Fúú hát nekem nagyon kusza fogaim voltak..ráadásul nekem nem pusztán az volt a baj, hogy nem sorban vannak, hanem trükközni kell vele.. fogfelépítés, lézeres ínykorrekció, nálam minden van az étlapon.


Igazából sokan nem vették észre régebben se, de csak azért mert nem nevettem sokat, és mosolyogni csakis csukott szájjal..


Már most sokkal magabiztosabb vagyok. Nemsokára lekerül a fogszabi, alig várom, és végre nem fogok feszengeni ha előkerül a fényképező. :)


Szerintem senki sem lesz csúnyább a fogszabályzóval. Jól állni mondjuk kétlem, hogy bárkinek jól állna, de szükséges "rossz" dolog, ami hosszútávon abszolút megéri. :)

2014. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szép lány fogszabályzóval is szép... Nem azon múlik hidd el. Az más kérdés hogy jobban áll ha nincs de sokat nem ront
2014. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is lesz de szerencsére 1évig csak vagy átlátszó lesz vagy színes ezek nem csúfítanak sokat de a fém na szt nem vállalnám be én már 21 éves vagyok szóval későn döntöttem el de muszáj mert már nem merek mosolyogni igaz lesz párszázezer de megéri
2014. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom..! Mar akor en is csinaltattok.!:)
2014. febr. 8. 01:17
 9/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, bocsi képet nem tudok küldeni előtte, mert rendesen nem látszódnak a képeken :/
2014. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond.azert koszii:")
2014. febr. 13. 03:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!