Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeintetek az soványnak vagy...

Szeintetek az soványnak vagy vékonynak számít, ha egy lánynak kilátszik a csipőcsontja és a bordái? És ha hátúlról nézzük és mozog, akkor látszik a gerince és az összes bordája.

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
sovàny, gebe, izomtalan..
2014. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
49%
Sovány.egyen egészségesen(sok fehérje,és szénhidrát) és tornázzon!
2014. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sovány.
2014. febr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Egészségtelenül sovány.
2014. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csípőcsont az nem feltétlenül, de ha már kilátszik az összes bordája alap testtartásban, akkor sovány. A gerinc meg attól függ, hogy mennyire látszik :D Ahhoz nem kell soványnak lenni, hogy látszódjon, csak kérdés, hogy mennyire látszik
2014. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a bordái is látszanak, akkor az már inkább sovány, mint vékony. Nekem is ilyen alkatom van és folyton le vagyok gebézve, bár a bordáimat megszámolni épp nem lehet, de azért látszódnak.
2014. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na,a sok okos már gebézik..ez teljesen alkati dolog. Ha háton fekszem, látszik a csípőcsontom, ha kicsit behúzom a hasamat,vagy felfelé nyújtózok,a bordáim is látszanak. És ha lehajolok,meg lehet számolni a csigolyáimat. Ettől függetlenül soványnak egyáltalán nem vagyok nevezhető, van hasam, kicsit nagyobb is a kelleténél, bár még mindig inkább vékony kategória..de gebe semmiképp. Csontozatfüggő is a dolog. ( 158 cm, 53 kg vagyok egyébként).
2014. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!