Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek milyen egy...

Fiúk! Szerintetek milyen egy jó női testalkat? Nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
A teltebb lányok(170 cm 65kg), a normális (170 cm 55kg) vagy a vékonyak (170 cm 50 kg)?

2014. febr. 8. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Vékonyak

21/F

2014. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%

NEM TUDOOOOOOOOOOOOOOM

MINDENKI MÁSHOGY NÉZ KI

HA A VILÁG MINDENNŐJE 170 CENTI ÉS 55 KG LENNE, AKKOR SEM NÉZNÉNEK KI UGYANÚGY

VALAKINEK 80/D-S MELLE LENNE NULLA SEGGEL, VALAKINEK MEG 70/A-S CSÖCSE HATALMAS, FORMÁS KEREK SEGGEL

VALAKI ALKATILAG IZMOS VALAKI SOSEM LESZ AZ

FOGADD MÁR EL, BAROMIRA UNOM HOGY MINDENNAP VAN EGY ÖNBIZALOMHIÁNYOS TINI LÁNY AKI AZNAP REGGEL RÁ MERT ÁLLNI A MÉRLEGRE ÉS KINYÍLT ELŐTTE A VILÁG

fú bzdmeg

az ember formáját az izomzat és a vázrendszer alkotja, ez MINDENKINEK MÁS, egyik sem rossz vagy jó, csak MÁS

és krvára nincs olyan szép, MINDENKINEK MÁS A SZÉP, 10 éve más volt a tökéletes, 100 éve más volt a tökéletes, 1000 év múlva más volt a tökéletes, és még 1000 év múlva is más lesz a tökéletes.

najó, feladom

16/l

2014. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyak.
2014. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: régen telt voltam, nagyon lefogytam és most azt tapasztalom hogy a teltebb lányokért vannak oda a fiúk, azért írtam ki a kérdést ;))
2014. febr. 8. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

MI VAN?! Jézusom, te marhára el vagy tévedve... Neked a telt a 170 cm 65 kg?? Te jó isten, kevesebbet kéne "trendi amcsi" sorozatokat nézni. Ami neked a telt, az a normál alkat (ami megjegyzem legtöbbször még vékonynak is mondható), ami nálad a "normális", az a vékony, alatta meg SOVÁNY (ami rohadtul nem egyenlő a vékonnyal). Egy 170 cm-es lány legfeljebb 70, de inkább 75 kg felett telt (már ha tényleg a teltet értjük telt alatt, és nem egy sovány mániás agymosott szemével nézzük a dolgokat). Uram atyám... Már bocsi, de ez tényleg kiakasztó. Egyébként ja, a számok önmagukban véve nem sokat mondanak, két ugyanolyan magasságú és súlyú ember is lehet tök más alkat.



Az, hogy van olyan, akiknek a sovány lányok jönnek be egy dolog, ez szubjektív. De ez nem jelenti azt, hogy egy egyébként teljesen normális súlyú lány már telt lenne, max az egyén ízlésének nem megfelelő.

2014. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne vedd magadra amit írni fogok, ezt általánosságban véve írom... Igaza van a második kommentelőnek. Kevesebbet kellene a média által belénk táplált ideállal foglalkozni, mert hihetetlen káros. Meg sem tudja a többség különböztetni a testalkatokat, a teljesen normálisat már ducinak látják, a soványra azt hiszik, hogy az egyenlő a vékonnyal, stb.. És igen, rohadtul unalmas, hogy van egy csomó idióta p.csa, aki nem is tud mással foglalkozni, és ez még több idióta p.csát generál, és még annál is több önbizalom hiányos lányt. Sosem lesz olyan, bárhogy is fogsz kinézni, hogy mindenkinek egyformán tetszenél. Azt az energiát, amit abba ölsz, hogy kinek mi jön be sokkal hasznosabb dolgokra is fordíthatnád, és akkor esetleg még jól is éreznéd magad.
2014. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok van, régen elszúrták az egóm és azóta próbálok elfogadható kinézetet kreálni :/
2014. febr. 8. 19:31
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs előttem, hogy hogy nézhet ki egy 172 centis nő 50-55-65 kilóval, de ha nem túl sovány és nem is gurul, akkor pont jó.
2014. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. és a 6. hozzászóló vagyok. Nem akartalak megbántani, ha esetleg sikerült, akkor ne haragudj érte. Én is eléggé önbizalom hiányos típus vagyok, de tényleg nem lehet mindenkinek megfelelni. Legyél olyan alkatú, ami neked a legjobban tetszik, ahogy jól érzed magad, úgyis ez az első, ami számít. Hidd el, hogy a normális srácoknak is az a fontosabb, hogy jól érezd magad.
2014. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat! nem bántottál meg vele, csak amúgy sincs túl sok önbizalmam. magamnak mindig rossz vagyok, soha nem vagyok elfogadható állapotban.
2014. febr. 8. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!