Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül ez a láthatatla...

Mennyibe kerül ez a láthatatlan fogszabályzó? (székesfehérváron lehet kapni)

Figyelt kérdés

[link]


Facebookon is van oldala, de árat sehol nem írnak, ami elég idegesítő. Kiinduló ár sincs feltüntetve.



2014. febr. 8. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
2014. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem a fogorvosom 30ezret fog érte kérni bár nálam csak azért kell majd, hogy megmaradjon a fogam felragasztott után.
2014. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Írtam már nekik, még nem válaszoltak.

Csak kíváncsi vagyok, nah meg előítéletes,mert tapasztalatom szerint,ha nem írnak árat ,akkor elintézik azzal, hogy ez egyénfüggő. Mellesleg nagyon idegesítő ez a válasz mert mindennek van alapára.

Nah mind1 akkor várom a válaszukat :)

2014. febr. 8. 22:34
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi ideje nem válaszoltak? Mert ha több mint 2-3 nap, akkor én nem mernék ilyesmit rájuk bízni.
2014. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak pár órája, úgyhogy bizakodom :)

Remélem valami elfogadható árat írnak, mert nagyon jó kis fejlesztésnek tűnik.

2014. febr. 8. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
majd írd már meg légy szí,hogy mennyit mondtak.:)
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oké!!
2014. febr. 8. 22:45
 8/13 anonim válasza:
Van, ahol 50000 Ft-ot is elkérnek érte.
2014. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha jól értelmeztem, akkor többet is kell hordani, mert 2 hétre szól egy ilyen, ugye? akkor külön-külön nézik gondolom az árát, és attól függ hogy mennyit kell hordani
2014. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A barátomnak ilyen van, kéthetente újat kap es ez megy egy évig. Mire vége lesz, olyan másfél millió forint lesz az egész, pedig az anyukája fogorvos, tehát orvosi költség úgymond nincs, csak az anyag.
2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!