Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök növekedés, szerintet...

Buksiiih kérdése:

Szemöldök növekedés, szerintetek? (tovább alul)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek 3 hét alatt mennyire nő vissza a szemöldök ha semennyire sem nyúlunk hozzá és ricinusolajjal ápoljuk? Gondolom ez egy gyakran fejtegetett téma, és biztosan egyénenként változik, ettől függetlenül kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Egyébként a szemöldököm nincs elrontva, de szeretném kipróbálni a természetesebb formát. A válaszokat előre is köszönöm!



2014. febr. 10. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha sokáig szedted, akkor esélyes, hogy nagyon lassan vagy soha. Én egy ideig kicsit túlszedtem, aztán megpróbáltam visszanöveszteni és kb tavaly május óta szenvedek vele...azóta se nőtt vissza rendesen.
2014. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!