Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha én igényes vagyok a körmömr...

Ha én igényes vagyok a körmömre, és lereszelem, Például azért hogy együttléteknél ne okozzon balesetet. , valamint azért mert egy éles körmök nem éppen vonzóak, főleg körömcsipesz után, akkor miért gondolja rólam valaki hogy b. i vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Talán ne mások előtt reszelgesd, és ne dicsekedj a tudományoddal se!
2014. febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy az :)

Szerintem fontos, hogy egy férfi körme is legyen ápolt. És miért ne lehetne reszelni? Tök kellemetlen érzés, amikor elakad valamiben, pl. ruhában. Brrr

Nyugodtan reszeld!

2014. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezeket a személyi higiéniához tartozó cselekvéseket egyedül kell csinálni, csak nők körében szokás társasági eseményként kezelni.
2014. febr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
88%

Egyetértek, ne mások előtt reszelgesd :)

Én értékelem az igényességet!

2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne mások előtt reszelgesd, amúgy meg tényleg jó, hogy igényes vagy. Én mindig megnézem a pasik kezét és tök visszataszító egy lerágott vagy csúnya köröm.


24L

2014. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha egy férfi a szépségápolási szokásairól trécsel, netán más előtt kezd körmöt reszelni, bennem is felmerül, hogy netán nem teljesen tiszta minden nála. :D

Ha otthon, egyedül csinálod, mégis ki és honnan tudna róla...? Szóval inkább itt a baj.

Az igényes manikűr pedig szerintem alap egy férfi esetén is. A hosszú, ronda, mocskos köröm elég taszító tud lenni, tehát magával a körömreszeléssel semmi gond nincs. :)

2014. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
(kérdező) soha nem reszelem mások előtt, de észrevehető a reszelés ..
2014. febr. 12. 08:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Szinte csak olyan pasit ismerek, akinek rendezettek a körmei, de egyikőjüket se nézte még senki b.nak.


Téged vajon miért?

Hogy csinálod, hogy olyan feltűnő?

Talán viszonylag hosszúra hagyod (túllóg a körömágyon = látszik a fehér rész) és úgy formázgatod?


ILYEN egy szép, ápolt, de beleköthetetlen férfikacsó:

[link]

2014. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán azért mert törött fenessel reszelem és néha hagy 1-2 csikarást :D
2014. febr. 16. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!