Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a teendőm külföldről...

Mi a teendőm külföldről érkező csomag 3 hónapja nem jött meg? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Elég sokat rendeltem már külföldről és ilyen nem volt még egyszer se a csomag Törökországból érkezett 13 ezer valamennyi ft értékű dollárból átszámolva. Ezt írja ki a csomagkövető oldal:

2014-01-14 18:31, Item information : Indító kicserélő hivatalba beérkezett / Item in office of exchange

2013-12-12 12:01, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad

2013-12-10 16:53, Item information : Küldemény felvéve / Item accepted


Mit kellene csinálnom milyen hivatalt kellene felkeresni ez ügyben?



2014. febr. 14. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez azt jelenti, hogy már egy hónapja a postán van, nem?
2014. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ezek szerint valaki felvette a nevedben. Mivel jött volna postával? Mert akkor ott lehet reklamálni, de nemfognak semmit se csinálni. Ha csomagküldővel, akkor náluk kell panaszt tenni, és vinni minden bizonytékot, hogy te rendelted és nem kaptad meg.
2014. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es, figyeljetek már a dátumra! Egyik se igaz!


Csak annyi, hogy még úton van. Várj!

Hogy rendelted? Ebay-en? Akkor az estimated delivery utolsó dátumától számítva 30 napig van "ideje" megérkezni. Ha közeledsz ehhez a határidőhöz, akkor reklamálhatsz, addig nem éri meg, mert úgyis leráznak!

2014. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es 2 -es komment szerintem hülyeség elég sokat rendeltem már és azt kell hogy kiírja hogy célországba megérkezett utánna vám elé állítva után meg h megérkezett a postára szóval szerintem más lehet amúgy ioffer-ről rendeltem
2014. febr. 15. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!