Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Üdv. Van itt olyan aki rendelt...

Üdv. Van itt olyan aki rendelt már a luxoryshop.com-ról?

Figyelt kérdés
Hugo Boss parfümöt szeretnék rendelni, de gyanúsan olcsó. Itt 12 ezer ft. az ami a Douglasban 23-25 és félek, hogy valami gagyi utánzat. Vagy, ha ezt nem ismeritek, de tudtok olyat ami jó áron van és tapasztaltátok, hogy megbízható akkor arról kaphatok egy llinket? Előre is köszönöm, minden normális válaszadónak megy a "zöld pacsi"!

2014. febr. 15. 10:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
ahh remek, akkor merek rendelni : ) köszi az infót
2014. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:

Frissítés:

én is megkaptam az árut, pedig előreutalással fizettem.

2014. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
utolsó - és eredeti volt?
2014. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:

Sziasztok! Én is rendeltem tőlük, utánvéttel. Meg is kaptam, mondjuk azt nem tudom, hogy eredeti-e, az alján a matricán van szám. Több parfümöt is rendeltem, vannak olyan dobozok, melyek állapota elég ramaty, gyűrött és néhol szakadt is...

Elvileg ajándékot is adnak, ha netto 10 000 felett rendelsz, valamilyen illatmintákat. Hát én sem illatmintát sem számlát nem kaptam. Írtam is nekik, erre a válasz annyi volt: "Nem tudom, pedig kellene, nem hagyjuk ki"

Szerintem többet nem vásárolok náluk. Viszont a válaszokat olvasva örülök, hogy nem utaltam előre.

2014. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Szerintem nem léteznek csodák. Ha a neves parfümériák termékeit nézzük, ők disztributorokon keresztül szerzik be a forgalmazott márkákat. Ahogyan nincs kirívó különbség egy tv médiamárktos ára, illetve a webshopos között, nem hiszem, hogy UGYANAZ a parfüm 15-20%-os kedvezménynél nagyobbal lehetne beszerezhető, és értékesíthető legálisan. Ilyen mennyiség nem ellopható, egyetlen magyarázat marad az, hogy nem ugyanonnan van. Nyilván van olyan, hogy jobban sikerül egy kamu illat, mint a másik. Ügyesek a távolkeletiek. Meg olyan is van, hogy pont a felborult Douglas kamion kiszóródott árúját veszi észre és adja el az élelmes, de erre hálózatot építeni....viccgyanús. Nézzétek csak, a vásárlási feltételek között találtam...."A Luxoryshop.com szabadon beperelhet bármely személyt, aki csalást követ el vagy annak elkövetésével próbálkozik. Azonban a Luxoryshop.com nem vonható felelősségre semmilyen, harmadik személy által valamely résztvevő rovására történt csalás miatt." magyarán, ha véletlenül úgy "eredeti" a parfüm, mint......szóval nem az, akkor is kézmosás van, illetve nyilván senki sem kezdeményez pert néhány ezer forintért......Szerintem érdemes spórolni egy kicsit, és valamelyik hálózat boltjában megvenni. Egész jó akciók vannak néha.....
2015. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása óta már többször rendeltem tőlük én is, a párom is meg az anyja is és tényleg minden eredeti! És ennél olcsóbb, de eredeti termékekkel sehol nem találkoztam! Úgyhogy csak ajánlani tudom a luxoryshop-ot mindenkinek!
2015. jan. 15. 16:52
 17/32 anonim válasza:
Én is rendeltem tőlük, nem eredetit kaptam, (bár tudtam, hogy nem leszaz:Dde nem is olyan gagyi hamisitvanyt. Tartós és rettetnő hasonló illata van.
2015. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
utolsó? megkérdezhetem, hogy melyik parfümöt vetted meg innen, és honnan tudod, hogy nem eredeti? : D csak kíváncsi vagyok, én még nem rendeltem tőlük...
2015. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Én Hugo Bosst rendeltem tőlük, vagyis rendelek rendszeresen és ha az eredeti akkor minden eredeti. Meg olyan nincs, kg egyik eredeti, a másik meg nem, annak semmi érértelme.
2015. febr. 9. 17:29
 20/32 A kérdező kommentje:
*olyan nincs, hogy egyik eredeti...
2015. febr. 9. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!