Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Összhatásba szép vagy, mit...

Összhatásba szép vagy, mit jelent?!

Figyelt kérdés
Már sok mindenkitől megkaptam. Barátnőtől, baráttól még ha nem is kérdeztem, hogy: az orrom nagyon ocsmány, a szám is asszimmetrikus amikor mosolygok főleg, az arcom kicsit pufi. A szemeimre mondták egyedül, hogy szép. Végeredményképp aki véleményezett, mindig az jött ki, hogy "összhatásba" szép arcom van. Na ez most mit jelent?! Orrműtéten gondolkozom igazából, de ilyen arcot kaptam sajnos, nem tudom leszivatni a pufiságot, és szebb mosolyt varázsolni. Ezt kaptam. Nem vagyok irigy, de sok lánynak nagyon szép karakteres arcuk van. Azér kicsit rossz érzés:) [link] például. még ő is szebb, és lányosabb bájosabb arca van, mint én nekem a nagy karvaly orrommal,kicsi számmal, és a pufi babafejemmel.
2014. febr. 15. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy vannak olyan dolgok rajtad amik nem szépek külön, de így együtt nem annyira feltűnő és ha teljesen nézzük akkor szép. Remélem érthető :)
2014. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!