Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a monroe piercin...

Mit gondoltok a monroe piercingről?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
szép, és a legtöbb lánynak jól is áll, csak ne legyen több
2014. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ezt az egyet szeretném:)
2014. febr. 15. 17:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem általában tetszenek a piercingek, de ez a fajta szerintem nagyon ronda..igazi pi.csa piercing és a helye is csúnya, ha kiveszed.
2014. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van piercingem, de ezt az egyet utálom.szerintem undorítóan áll, kb mindenkinek. főleg az, ami egy nagy bogyó, és oldalra fordult és ott van a szád fölött egy nagy gübecs. mi szép benne? Nagyon p.icsás szerintem is, ha körül nézel, minden 3. kis csajnak van, aki elérte már a 15. életévét. egyáltalán nem egyedi, vagy különleges.
2014. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas mondja, közönséges.
2014. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szép. olyan falusi... (mondom ezt minden bántás nélkül, én is falusi vagyok). Valamiért igénytelenség jut róla eszembe akkor már inkább orrcimpába vagy ajakba esetleg fülporcba
2014. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!