Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez így sok? Mennyit kéne fogynom?

Ez így sok? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.Minden nap tornázok 20 percet,de szerintetek milyen az alakom? Őszintén!

157 cm magas vagyok

55 kg

derék bőség: 83 cm

CSípő 91 cm

Mell : 85c-s melltartót hordok (nem tudom, le kell-e mérnem pontosan hogy mennyi cm az átmérője, vagy így tudtok véleményt mondani)


2014. febr. 15. 18:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mellbőség: 94 cm
2014. febr. 15. 18:37
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek csak számok, egy kép alapján többet lehetne mondani. Érdekes, kilók alapján nem tűnsz soknak, a derekad mégis 20 cm-vel több, mint az ideális..és a hátad is nagyon szélesnek tűnik.
2014. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A derekamra tornázok, igen, látszik hogy ott van túlsúly.

A hátam pedig sajnos tényleg egy kicsit szélesebb de úgy gondolom ez genetika, anyukámnak is ilyen a háta, és nővéremnek is

2014. febr. 15. 18:54
 4/15 A kérdező kommentje:
privátba tudok képet küldeni, ha gondolod. Igaz nyáron készült, de nem híztam azóta
2014. febr. 15. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

EZ alaktól függ és genetikától.

Így nem tűnik nagyon soknak,de ha rosszul oszlik el rajtad akkor lehet fogyni kell,de ha pont jól akkor meg nem.

Én 158 cm vagyok és 46 kg.Én így érzem jól magamat a bőrömben és szerintem neked is az számítson mert 1-2 kiló ide vagy oda az mindegy...lehet befolyásolni.

Egyébként én úgy csinálom,hogy 6 után már nem eszek csak vizet iszok és az telít.Reggelig meg kibírom és reggelre lemegyek 1 kilót.

Aztán napközben rendesen eszek csak mindig egy kicsit.

Mondjuk a suliban 1 szendvicset kb 4 szünet alatt eszek meg mert mindig harapok bele és úgy elég is.Nem az hogy kiéheztetem magam és felfalok mindent egyszerre.A folyadék az fontos.Telít is és a bőrnek is jó.Az is egy módszer,hogy étkezés előtt megiszol egy fél pohár vagy egy pohár vizet és utána eszel,aztán így előtte telítődsz.Aki meg hízni akar az meg étkezés után igyon leginkább.

2014. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Küldj képet priviben,ha gondolod! 19/L :)
2014. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nekem jöhet a kép:)
2014. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok, jöhet a kép:)
2014. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na most nem tudom, kinek küldtem el, és kinek nem. Akinek kell, írjon egy privátot, és küldök képet! Köszönöm :)
2014. febr. 15. 19:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2014. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!