Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Nektek hogy lett...

Lányok/nők! Nektek hogy lett első melltartótok? :O

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Megvettük a boltban:D
2009. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Loptam.
2009. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is úgy mint az elsőnek. mily meglepő, igaz? =)
2009. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először csak sportmelltartóm volt, mivel nekem már 13-14 évesen is elég nagy mellem volt, azt mondták, amíg nő a mellem, addig ne hordjak állandóra melltartót, mert akkor lógni fog. Viszont tesióra után mindig fájt a hátam, akkor mondták, hogy sportoláshoz mégis kéne egy melltartó, elmentem anyámmal és vettünk egyet.
2009. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vásárolni voltunk anyuval,beszélgettünk.Akkor már volt mellem és mondta,hogy kellene venni egy melltartót,hogy legyen alkalmakra.(nem mindennapi használatra)Bementünk egy fehérneműboltba ami tetszett felpróbáltam.Aztán vettünk egyet.

Ennyi:)

15/L

2009. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már régóta hordtam top-ot, amikor bejelentettem anyukámnak, hogy jó lenne egy melltartó... Először én is csak alkalmanként hordtam, de ahogy bővült a készlet már minden nap használtam. 16/L
2009. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zümy ***** válasza:
Testvéremmel elmentem vásárolni és gondoltuk,hátha kell már a mellemre egy A-s melltartó,jó lett és megvettem:) jah és 13,5 évesen:)de előtte,már hordtam toppot.
2009. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!