Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan formáljam az alakom?

Hogyan formáljam az alakom?

Figyelt kérdés

Nyáron elég sok programom lesz, főleg strandos, kirándulós, ahol ugye az ember egy kis fürdőruhában, vagy kisruhában, mini farmerben van, főleg 40 fokban. Legalábbis én igen. Nincs mit úgy igazán takargatnom, szerencsés alakkal lettem megáldva, kimondhatom, hogy soha nem kellett tennem azért, hogy csinos legyek, bármit megehettem.(Ezt nem dicsekvésből írom, hanem azért, hogy emiatt nem vagyok tisztában azzal, mit érdemes tenni a formálás érdekében, mert soha nem foglalkoztam ezzel) Viszont ülőmunkát végzek évek óta és a testem vesztett feszességéből. Szeretném formába hozni magam, főleg has,comb és fenék tájékon, mert ott vettem észre, hogy kicsit másabb lett. Alkatra ilyen vagyok:

[link]

Ugyanilyen homokóra alakom van, viszont a hasammal nem vagyok elégedett. Hogyan lehet ilyet elérni, mint ami a képen látható? Tehát nem szeretnék izmosodni, csak lapos hasat. Illetve a combokat hogyan lehet formálni? Ti mit javasolnátok?


25L


2014. febr. 19. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
intervallum edzsés
2014. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sport kategóriába írj!

Ott értenek hozzá.


Helyi fogyás nincs,a fogyás és izmosodás nem megy egyszerre..



Normális étrend és heti 2 kondi kéne neked.

2014. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
varázslattal
2014. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!