Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni ezzel az...

Mit lehetne kezdeni ezzel az arcszőrzettel? Hogyan tudnék nagy, vikinges szakállat növeszteni? Erősödhet-sűrűsödhet még sokat?

Figyelt kérdés

21 éves leszek, lassan 5 éve borotválkozom, de még csak ilyen gyenge a szakállam (a képen olyan 4 hetes). Távolabbról nézve alig látszik... (Viszonylag sötétben készült a fotó, ezért tűnik esetlegesen erősnek.) Szerintem a pihe, és a rendes szőrzet közötti átmeneti szakaszban lehet.

[link]


2014. febr. 20. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idősen sokkal több sűrűbb már nem lesz.
2014. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól még erősebb lehet?
2014. febr. 20. 13:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert szerintem biztosan fog még erősödni, ha nem is sűrűsödni.
2014. febr. 20. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:

én idősebb vagyok nálad, nekem még ennyi sincs...

Mondjuk az enyém kemény, szúrós, viszont marhára ritkás.

2014. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az első és legfontosabb befolyásoló tényező a genetika. 22 éves vagyok és nekem is nagyon hülyén nő a szakállam sajnos. nekem kifejezetten csak az államon nő és ott is a bal oldalamon ritkás O.o szóval itt a legelső fontos szem pont a genetika. egyébként meg ajánlani tudom az élesztőt hogy enni kell napi szinten kisebb mennyiséget csipegetni és jót tesz a hajnak is meg a szakálln is egészséges lesz. meg fontos a B vitaminok fogyasztása 1,6 és 12 meg aztán sok zöldség sok gyümölcs és a legeslegfontosabb NE VÁGD LE mert nem tesz jót neki.
2014. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!