Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Őszülök? Találtam egy hajszála...

Őszülök? Találtam egy hajszálat, aminek a felső része (kb.5 centi) teljesen fehér, de az utána lévő 30 centi már rendes, sötétbarna színű. Félek, hogy elkezdek őszülni. L/20

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen találtam az első ősz hajszálamat. Azóta lett pár új. Genetika. Ne pánikolj, ez van. Sőt, múltkor olvastam valami tanulmányt, ami szerint az őszülés mérsékli lassítha az öregedést (fura, mi?).


24/n

2014. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Genetika, stressz, nem tudsz vele mit kezdeni. Nekem 20 évesen már rengeteg ősz hajszálam volt, most vagyok 28, lassan úgy nézek ki, mint a mások tészta. Festeni kell és probléma megoldva.
2014. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mákos tésztát akartam írni. :)
2014. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!