Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen ízt szerettek...

Fiúk! Ti milyen ízt szerettek legjobban egy lány ajkán érezni?

Figyelt kérdés
úgy értem pl milyen gyümölcs ízesítésű szájfény jön be legjobban (epres, málnás, banánaos...stb), de az is érdekelne, hogy ha rágózok csók előtt akkor milyen ízű izlik nektek legjobban ? :) köszi

2014. febr. 23. 17:14
 1/4 anonim válasza:
ne kenjél semmi ilyet az ajkadra. mindnek pocsék íze van. mentolos rágó a legjobb. attól nem csak az ajkaid lesznek jó szagúak, hanem a szád is.
2014. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a barátnőmnek van szájfénye aminek nagyon finom íze van, imádom "lecsókolni" a szájáról. vmi gyümölcsös, talán málnás v nemtom, de igazából mindegy sztem!


rágó meg totál mindegy! de amúgy nagyon figyelmes lány vagy ha még ilyenre is gondolsz :)

2014. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizsergető szájfényt próbáltátok? Vicces. :D
2014. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csalódtam..

Azt hittem az első válasz az lesz, hogy "a f__rkamét"

Mint annó egyszer.

2014. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!