Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért számít ennyit az alkat?

Miért számít ennyit az alkat?

Figyelt kérdés
20 évesen 1.72 cm-hez 72 kg vagyok jelenleg. Így nem kellek senkinek, mert dagadt vagyok. Legalább 10 kg-ót kéne fogynom, hogy "normális" legyek. Sosem éreztem magam dagadtnak, de most mégis ott kötöttem ki, hogy bármennyire is szeretek sütni főzni, számolnom kell a kalóriákat. Miért lett ez a normális és elfogadott manapság?
2014. febr. 23. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifogásokat gyártasz. Honnan veszed, hogy a testalkatod miatt nincs senkid..?
2014. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú, vagy lány vagy?
2014. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sztem a testalkatod nem függ attól,h nincs senkid, ha el tudnád fogadni magad olyanak, amilyen vagy, akkor sokkal magabitosabb lennél és vonzóbb mások számára

ha viszont le szeretnél fogyni ,csak akkor, ha magad miatt akarod ,ne másoknak akarj meg felelni, ha nem elsőként magadnak

2014. febr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A testalkat sokat elmond egy emberről. Aki sportol és szép teste van az kitartó, céltudatos, ebből kifolyólag magabiztos, jó a kisugárzása, egyszerűen életet áraszt magából. Egy dagadt emberről nekem az jut az eszembe hogy még a saját életét sem bírja kordában tartani, gyenge... Az meg csak hab a tortán mikor folyton nyavalyog de cseszik érte tenni bármit is.
2014. febr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tele a világ dagadt emberekkel, akiknek van párja, férje, gyereke, boldog élete. Nem ezen múlik.
2014. febr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
ha fiu vagy, akk nem vészes ez a súly, de lánynak kb. 50-55nek kellene lenned(amennyiben fiatal vagy, idősebben 60-ig) írtad a főzöcskézést, feltételezem lány vagy :( ez sajna sok
2014. febr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utálom magam. Nincs semmi önbizalmam. Mindig úgy érzem, az emberek megbámulnak, hogy úristen ez meg hogy néz ki... Utálok mások előtt enni, pont ezért.

Járok sportolni, edzeni, és mégsem bír lemenni. Ezért is vagyok kiakadva, hogy nekem soha semmi nem sikerül. Ja, egyébként lány vagyok. :)

2014. febr. 24. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem csak sport kell, hanem az étkezés is fontos. Megfelelő minőségű, mennyiségű kaja.


Semmi cukros lötty, alkohol, nasi.


Az pedig, hogy mi normális és elfogadott... Alapvetően egy 170es nőnek 53-67kg között kellene lennie, ez az egészséges, "normál testalkat", és persze ezek már szélső értékek. Ez mindig így volt, ezután is így lesz, más kérdés, hogy kinek mennyire számít.


Nekem nem számít, hogy a páromnak sörpocakja volt, sose sportolt komolyan, mostanában kezdett el hobbiból, mert le akar adni 10 kilót. Azért ő túlsúlyos kategóriában van, de sose zavart. Őt se zavarta, hogy van egy kis fenekem, combom, bár én így is elég vékony vagyok. Az előző barátnői mind nagyon teltek voltak.


Másnak meg nem jó, ha akár egy kis felesleg van a csajon.. Ez ilyen. Ízlések és pofonok.


Az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Ha ez nem megy, akkor tegyél érte. Nem kell leadnod 10kilót hozzá. Ne másoknak akarj tetszeni, hanem magadnak.

2014. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!