Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elszeretnek kezdeni videozni....

Elszeretnek kezdeni videozni. Hogyan beszeljem meg ezt anyukammal?

Figyelt kérdés
Nyagyon szeretnek videozni youtubon es olyan videokat feltolteni mint peldaul ehssty. gabifrizurai. Moniszepseg vilaga... felek h anyukam nem dijazna az otletet... hogyan kezdjek el egy ilyen tipusu beszelgetest?? Hogyan gyozzem meg szuleimet??

2014. febr. 24. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én sem díjaznám a helyében. Persze, 1-2 amerikai "guru", akik kitalálták ezt az egészet, jók. Viszont az általad említettek elég tucatok, sőt az összes többi. Miért nem szeretnél egyedi és különleges lenni? Az összes csaj (egy pár amerikait kivéve) tömeg, 1 a millióból...
2014. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem pont ilyen temakrol lennenek szok mint naluk... de annnyira tetszik amit csinalnak... es annyira szeretnek videozni... tippeket szeretnek adni embereknek...
2014. febr. 24. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Leülsz velük és megbeszélitek. Máshogy nem lehet. Aztán vagy megengedi, vagy nem.

De én nem mennék bele, ha a helyében lennék. Ezek a butus videós kislányok kiteregetik a fél életüket, az anyagi helyzetüket, és elég könnyű áldozatok lehetnének. Még csak nem is különösen tehetségesek, hogy megérje videózni a ténykedésüket. És arról nem is beszélve, milyen egyéb veszélyei és buktatói lehetnek csak a rólad készült videóknak is a jövőben akár. Az biztos, hogy anyagilag nem támogatnám a dolgot - ezek a kislányok a kacatok felét szerintem csak azért veszik meg, hogy tudják mutogatni.

De készíts egy tervet, hogy hogyan szeretnéd, mennyi időt/erőt/segítséget igényelne, stb. Úgy mindig könnyebb meggyőzni egy szülőt. Esetleg utána csinálj 1-2 próbafelvételt, amit csak nekik mutatsz meg, hátha hamarabb áldásukat adják a dologra.

2014. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom...Megfogadom tanacsaitokat...
2014. febr. 24. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha anyukáddal kell megbeszélni akkor azt jelenti nagyon fiatal vagy, semmi értelme, várj még ezzel, ne tedd magad nevetségessé. A legtöbb ilyen videós kiscsaj csak arra jó hogy kiröhögjék, majd pár év múlva szégyenkezhetnek a videók miatt ami a neten már örökre megmarad. Fiatalon még nem látod úgy a dolgokat ahogy kéne, sok új tanácsot nem hinném hogy tudsz adni, főleg hogy sok tapasztalatod nem is lehet még kb semmilyen téren. Inkább írj blogot, az valamivel kevésbé gáz mivel nem kell az arcodat adni hozzá.
2014. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fiatal... de nem vagyok 18...
2014. febr. 24. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezeket a haul típusú videókat. Egyedül bubzbeauty az, akit megnézek, mert ő tényleg aranyos és jókat csinál, viszont magyar viszonylatba még nem láttam jókat.

Erről nem hiszem, hogy meg kéne kérdezni az anyukádat, én inkább attól tartanék, hogy piszkálnának miatta a suliban.


Ha érdekel én 14 évesen kezdtem videózni, bár én nem magamról raktam fel videókat, hanem filmeztem, meg music videókat vágtam zenére. :)

2014. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a harmadiknak, később még megbánhatod, úgyhogy jól gondold meg!! Van valami jennike akárki is, aki videókat csinál, ő se lehet több 12-nél, képzelem hogy megbánja majd a hülyeségeit, mikor nagyobb lesz, emrt most mindenki röhög rajta :||
2014. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En azert figyelnek arra h a videokban nem jaratnam magamat.. megnezem a videot(amit vagnek es szerkesztenek) es ezutan megmutatnam anyukamnak es egy nagyon megbizhato baratnomnek h mondjanak velemenyeket...
2014. febr. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!