Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy jó szőrszők...

Mennyibe kerül egy jó szőrszőkítés, és meddig tart? Egyéb infók róla?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kellemetlen, hogy fehér bőröm van és sötétbarna (nagyon sötétbarna, majdnem fekete) haj- és szőrszínem. Egy picit több szőr van a hátamon, a hasamon és a kezemen, és ha már itt tartunk, a lábamon nincs, de ott is könnyítene a helyzetemen, ha szőkítenék.

Minden felsorolt testrészre létezik szőkítés? Ha igen, tudnátok nekem kozmetikákat (?) linkelni Budapesten, a 16. kerületben vagy környékén, ahol igénybe vehetem a szolgáltatást? 15/L



2014. febr. 25. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékesbe bemész, veszel szőkítőport + 6% oxit és felkened a szőrre, majd ha kiszőkült lemosod. Ez kb 500 ft lesz így. Amúgy én nem ajánlom mivel a szőkített szőr sárgás, és fényes is lesz és ugyanúgy látszani fog. Inkább gyantázz.
2014. febr. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szőkíttesd. Igaz, hogy nem fáj, viszont ugyanúgy megmarad a szőrzet, csak más színe lesz. Inkább gyantáztass, az tartósabb és szebb is.
2015. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!